Başarı Hikayeleri

Arzu Demirel Yatırımcı

Murtithetrader ile 2 seneden fazladır patreon grubundayım.Kriptoda vadeli nedir amerika etfler opsiyonlar, scalp işlemler nasıl yapılır gibi temelden herşeyden çok azını canlı yayınlarda soru cevapla ondan öğrendim. Öğrendi ne oldu derseniz belki fomolanıp kriptoda belki bist de şu kağıt xkatı olucak diyenlere inanıp bist zarar edecektim. Şimdi ise öğrendiklerim ile kendi analizlerimi yapıp murtithetrader ile birlikte sinerji içerisinde daha güvenli hareket ediyorum. Yatırım dünyası bir orman ise kasaturanız Murtithetrader 🙂

Kenan Mutlutürk Yatırımcı

Murat hocamla tanışmadan önce yatırım dünyasına yeni adım atmıştım. Covid sonrası ralli döneminde Türkiye'deki fonlar ABD'dekiler kadar kazandırmadığını gördüm. ABD'deki fonları alabilmek için ABD'den hesap açmakta yardımcı oldu. Sonra hiç bir trade şeklini, stop vb. bilmiyordum onları öğretti. Sabırlı olmayı da öğretti tabi ama ben hırs ile pek dinleyip kendi başıma trade yapmaya çalıştım hep, sonuç belli tabii ki zararlarım oldu. Daha sonraları ise borsa zaten sürekli çıkıyor diye düşünüp uzun vade tutmaya karar verdim. Sonra US komple ayı piyasasına girdi. Artık Murat hocamı dinleyip ufak pozisyonlar alıp kazanıyorum. İleride finansal özgür olacağıma inancım tam.

Semih Çağatay Altınışık Yatırımcı

Ben Semih Çağatay Altınışık, Murat bey ile tanışmadan önce yatırım fonları ve BIST’de 4 yıllık tecrübem vardı. Geçimimi müzisyenlikten sağlıyordum. Online aldığım eğitimler, YouTube kanalları ve Üniversite de aldığım finans dersleriyle yatırımcı olmaktan çıkıp trader olmaya çalışıyordum. Bu süre boyunca kripto paralarla ilgilenmeye başlamıştım. Fakat kripto para piyasasının hacimsiz oluşu, volatilite yüksekliği vb. sebeplerden global piyasalar ve özellikle amerikan borsası ile ilgili araştırma yapmaya başladım, konuyla ilgili kaynakların çok az ve çoğunlukla yanlış olduğunu gördüm. Bu konuda uzman birisi ararken Murat bey ile karşılaştım. Murat beyin mentorluğu ve eğitimleri ile öğrendiğim; risk ve kasa yönetimi, finans psikolojisi, teknik analiz, temel analiz, haber akışı okuma ve kendi geliştirdiği trade stratejileri sayesinde bugün vadeli ve spot fark etmeksizin neredeyse dünya üzerindeki tüm piyasalarda işlem açıyor, bütün gelirimi trade ederek elde ediyorum.