7 Günlük Ücretsiz Denemeyi Başlat

Arzu DEMİREL

“Amacım, yaşam boyu öğrenme yolculuğunda deneyimlerimi paylaşmak ve “kendim olma” sanatında yaşama iz bırakmak”
1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Kimya Bölümümden mezun olduktan sonra Temel Biyokimya dalında yüksek lisansını tamamlarken aynı bölümde Araştırma Görevlisi olarak 2000 yılına kadar akademik çalışmalarını sürdürdü. İlaç sektörüne ilk olarak 2001 yılında Tıbbi Satış Temsilcisi olarak Abbott firmasında adım attı. Aynı firmada pazarlama ve eğitim departmanında çalışmalarını sürdürdü. 13 yılık deneyiminde hem temel farma hem de spesifik farma ürünleri pazarında tecrübe edinme imkanı sağlamıştır.
2012 Yılında Erickson Coaching College koçluk okulundan mezun oldu. PCC düzey akredite koç, Takım Koçu ve NLP Master Uygulayıcıdır.
2014 Yılında kurmuş olduğu A Eğitim Danışmanlık şirketinde Satış Teknikleri, Kilit Müşteri Yönetimi, Desing Thinking, Satış Ziyaretinde İçgörü Anlama, İletişim, Matriks Organizasyonlarda Liderlik, İnovasyon Yönetimi alanında farklı sektörlerde eğitimler, Takım Koçluğu ve Koçlar için Mentorluk çalışmaları yürütmüştür.
2018 Yılında kurumsal bir şirkette Gelişim Mentoru olarak başlayan kariyerini Kurumsal Koç olarak liderlerin koçluk becerilerini geliştirmelerinde rehberlik ve potansiyellerini fark ettirerek gelecek vizyonlarına kavuşmaları için dönüşümlerine destek olmaktadır. Bununla birlikte, iş yaşamında kadınların kariyerlerinde farkındalık ile gelişmelerine yardımcı olmak adına Professional Women Network’ İstanbul 2016 Yılından itibaren, Üye Etkileşim, İş Kadınını Güçlendirme, Mentorluk, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık gruplarında eş lider olarak aktif rol almıştır. Nisan 2021 tarihi itibari ile PWN İstanbul yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir.
2020 Ekim ayına kadar hiç bir ekonomi bilgisi olmamasına rağmen kendi kişisel finansal özgürlüğünde farkındalığını geliştirmek adına kriptoda yatırım yapmaya başladı. 2022 Aralık ayından itibaren Murat Dağarslanı Akademi’de amerikan borsası ve BİST borsasında yatırım yapmayı öğrenmeye devam etmektedir. Amacı kadınların finansal özgürlükleri için her yaşta ve düzeyde yapılabileceğine ilham olmaktır.
Evli ve 2 çocuk annesidir.
Atölye Hakkında Hemen Bilgi Al